Nie masz poprawnie zainstalowanego odtwarzacza flash.
Zainstaluj ze strony http://www.macromedia.com/go/getflashplayer

Zobacz+r%F3wnie%BF
panel+u%BFytkownika
Nie jesteś zalogowany !!!
Nie masz konta
Zarejestruj się »


wyszukaj+na+stronie


  

 

 

PARTNERZY 


informacje+o+stronie
Liczba wizyt:
2 805 005

Ilość odsłon:
5 857 827

Ostatnia aktualizacja:
2016-03-03 08:35:08


0Valid HTML 4.01 Transitional

Wszystko i dla wszystkich / Kultura i Rozrywka / XX Złaz Samorządowców

XX Złaz Samorządowców


W piękny pogodny dzień 29 sierpnia 2015 r. odbył się Międzynarodowy Babiogórski XX Złaz Samorządowców organizowany przez Gminę Zawoja, Stowarzyszenie Gmin Babiogórskich w tym także Gmina Lanckorona oraz Zdrużenie Babia Hora ze Słowacji.

 

Nasza Gmina okazała się bardzo dużą integracją społeczną, w złazie uczestniczyło około 120 osób z każdego sołectwa naszej gminy. Głównym celem złazu było stworzenie przyjaznej atmosfery i integracji społeczności lokalnej.

 

Uroczystość rozpoczęła się od dotarcia pieszą trasą do shcroniska na markowych Szczawinach, obok którego odprawiono Mszę Świętą w intencji uczestników. Następnie po Mszy Św. powędrowano w kierunku wyciągu "Baca" gdzie zmęczeni, wykończeni uczestnicy degustowali tradycyjne poczęstunki przygotowane przez organizatora.

 

Oczywiście złaz nie odbyłby się bez części artystycznej w której nasza gmina również wzięła udział. Były konkursy, śpiewy i zabawy. Gmina Lanckorona zdobyła kilka dyplomów m.in. Dla najliczniejszej grupy, najliczniejszej rodziny oraz najbardziej rozśpiewanej gminy.

 

Nie masz poprawnie zainstalowanego odtwarzacza flash.
Zainstaluj ze strony http://www.macromedia.com/go/getflashplayer