Nie masz poprawnie zainstalowanego odtwarzacza flash.
Zainstaluj ze strony http://www.macromedia.com/go/getflashplayer

panel+u%BFytkownika
Nie jesteś zalogowany !!!
Nie masz konta
Zarejestruj się »


wyszukaj+na+stronie


 



 

 

 

PARTNERZY



 


informacje+o+stronie
Liczba wizyt:
2 805 005

Ilość odsłon:
5 857 827

Ostatnia aktualizacja:
2016-03-03 08:35:08


0



Valid HTML 4.01 Transitional

Wszystko i dla wszystkich / Gospodarka odpadami / Informacje dotyczące gospodarki odpadami komunalnymi

Informacje dotyczące gospodarki odpadami komunalnymi


2014

 

Osiągnięty poziom recyklingu, przygotowania do ponownego użycia następujących frakcji odpadów komunalnych: papieru, metali, tworzyw sztucznych i szkła osiągnięty przez Gminę Lanckorona oraz podmiot odbierający odpady komunalne od właścicieli nieruchomości w 2014r. wyniósł 65,5%.
 
Osiągnięty przez Gminę Lanckorona oraz podmiot odbierający odpady komunalne od właścicieli nieruchomości poziom ograniczenia masy odpadów komunalnych ulegających biodegradacji kierowanych do składowania w 2014r. wyniósł 24,5%.



 

2013

 

Osiągnięty poziom recyklingu, przygotowania do ponownego użycia następujących frakcji odpadów komunalnych: papieru, metali, tworzyw sztucznych i szkła osiągnięty przez Gminę Lanckorona oraz podmiot odbierający odpady komunalne od właścicieli nieruchomości w 2013r. wyniósł 42%.
 
Osiągnięty przez Gminę Lanckorona oraz podmiot odbierający odpady komunalne od właścicieli nieruchomości poziom ograniczenia masy odpadów komunalnych ulegających biodegradacji kierowanych do składowania w 2013r. wyniósł 30%.


 

2012

 

Osiągnięty poziom recyklingu, przygotowania do ponownego użycia następujących frakcji odpadów komunalnych: papieru, metali, tworzyw sztucznych i szkła osiągnięty przez Gminę Lanckorona oraz podmiot odbierający odpady komunalne od właścicieli nieruchomości w 2012r. wyniósł 30%.

 

Osiągnięty przez Gminę Lanckorona oraz podmiot odbierający odpady komunalne od właścicieli nieruchomości poziom ograniczenia masy odpadów komunalnych ulegających biodegradacji kierowanych do składowania w 2012r. wyniósł 68%.