Nie masz poprawnie zainstalowanego odtwarzacza flash.
Zainstaluj ze strony http://www.macromedia.com/go/getflashplayer

Zobacz+r%F3wnie%BF
panel+u%BFytkownika
Nie jesteś zalogowany !!!
Nie masz konta
Zarejestruj się »


wyszukaj+na+stronie


  

 

 

PARTNERZY 


informacje+o+stronie
Liczba wizyt:
2 805 005

Ilość odsłon:
5 857 827

Ostatnia aktualizacja:
2016-03-03 08:35:08


0Valid HTML 4.01 Transitional

Wszystko i dla wszystkich / Kultura i Rozrywka / Wspólna integracja

Wspólna integracja

 

W dniu 23 lutego 2016 roku Koło Gospodyń Wiejskich w Jastrzębi we współpracy z liderem regionu Panem Wacławem Pieczarą zorganizowało spotkanie szkoleniowo-integracyjne dla Kół działających w naszej gminie.

 

Pomimo, wtorkowego późnego popołudnia na scenie w Domu Kultury w Jastrzębi spotkały się  przedstawicielki Koła Gospodyń Wiejskich z Jastrzębi, Stowarzyszenie Lanckoronianki oraz KGW w Izdebniku. Łącznie przybyło ponadto 50 osób. Nie zabrakło oczywiście przedstawiciela naszej gminy Wójta Tadeusza Łopaty oraz Przewodniczącego Rady Gminy Pana Ryszarda Frączka.

 

Spotkanie rozpoczęło się o godz. 18.00, a jego głównym celem była rozmowa na temat Kół Gospodyń Wiejskich i jej głównej roli we wsi. Prowadzący z portalu dotyczącego kół rolniczych Bartłomiej Olesiński przedstawił jak ważna jest rola KGW w każdej gminie, i że działania w tej formie organizacji jest bardzo chwalebne. Prowadzący w swojej prezentacji zachęcał uczestników do stosowania przedstawionych narzędzi w komunikacji.

 
Podsumowując mamy nadzieję, że spotkanie było ciekawe, że Panie zyskały coś dla siebie. Serdecznie dziękujemy wszystkim za uczestnictwo i możliwość wspólnego spędzenia czasu oraz podzielenia się własnymi spostrzeżeniami i doświadczeń.

 

Kozik


 

Zobacz zdjęcia na:

>> Facebook KGW w Jastrzębi <<