Nie masz poprawnie zainstalowanego odtwarzacza flash.
Zainstaluj ze strony http://www.macromedia.com/go/getflashplayer

Zobacz+r%F3wnie%BF
panel+u%BFytkownika
Nie jesteś zalogowany !!!
Nie masz konta
Zarejestruj się »


wyszukaj+na+stronie


  

 

 

PARTNERZY 


informacje+o+stronie
Liczba wizyt:
2 805 005

Ilość odsłon:
5 857 827

Ostatnia aktualizacja:
2016-03-03 08:35:08


0Valid HTML 4.01 Transitional

Wszystko i dla wszystkich / Kultura i Rozrywka / Uroczyste otwarcie boiska i placu zabaw w Izdebniku

Uroczyste otwarcie boiska i placu zabaw w Izdebniku


17 października 2015 r. oddano do użytku publicznego powstałe na terenie Zespołu Szkół w Izdebniku obiektów: plac zabaw, parking oraz wyremontowane nowoczesne, bezpieczne boisko wielofunkcujne, inwestycje te powstały z inicjatywy Wójta Gminy pana Tadeusza Łopaty oraz Rady Gminy. Obiekty kosztował 240 tysięcy złotych i w całości wykonany został za pieniądze z gminnej kasy. W pobliżu planowana jest jeszcze trasa dla rolkowców oraz mini tor saneczkowy, co jest pomysłem dyrektora szkoły Bogusława Żaloudika.

 

Po przywitaniu gości, głos zabrał Pan Dyrektor Bogusław Żaloudik, który w swoim przemówieniu podziękował Panu Wójtowi, pracownikom Urzędu Gminy oraz Radzie Gminy za inicjatywę i wygospodarowanie środków potrzebnych na realizację inwestycji.Głos zabrał także Pan Wójt oraz zaproszeni goście senator i poseł RP

 

Następnym punktem programu był występ członków Koła Teatralnego „Grupa Osiołka Porfiriona” działającego w szkole pod kierunkiem Pani Iwony Radoń oraz Pani Aleksandry Kuchty.

 

Po występie Koła Teatralnego swoje wystąpienie rozpoczął uczeń klasy IV – Olgierd Ćwiękała, podopieczny Pani Teresy Łabędź, który przedstawił zgromadzonym historię szkoły w Izdebniku oraz działalność jej pierwszego dyrektora Stanisława Dwernickiego.  Opowieść ilustrowana była pięknymi rysunkami samodzielnie  przez Olgierda wykonanymi. Za pracę tą Olgierd został nagrodzony nagrodą Wójta Gminy w ubiegłorocznym konkursie regionalnym. Po tych ciekawostkach przyszedł czas na odpytanie zaproszonych gości. Wywołani do tablicy przez panią prowadzącą, wzięli udział w grze planszowej także przygotowaną przez uczennicę w ramach konkursu regionalnego .W programie znalazł się także  występ członków Scholi działającej przy parafii pod kierunkiem Pani Barbary Kalety.

 

Po wszystkich występach całe towarzystwo udało się na boisko szkolne po tym oficjalnym otwarciu i poświęceniu , uczniowie mogli rozegrać swój pierwszy mecz na nowym boisku.

Dorośli udali się do budynku szkoły na poczęstunek serwowany przez Radę Rodziców, Stowarzyszenie Akolada Izdebnicka oraz Koło Gospodyń Wiejskich.

 

Szczególne podziękowania należą się tutaj Radzie Rodziców, która w czasie trwania uroczystości, zorganizowała zbiórkę pieniędzy na sfinansowanie doposażenia sali komputerowej. Dzięki inicjatywie i zaangażowaniu rodziców udało się już zebrać środki na zakup jednego komputera.

 

Zobacz zdjęcia na:

>> Facebook IZDEBNIK.INFO << 


Źródło strony:

www.izdebnik.info