Nie masz poprawnie zainstalowanego odtwarzacza flash.
Zainstaluj ze strony http://www.macromedia.com/go/getflashplayer

Zobacz+r%F3wnie%BF
panel+u%BFytkownika
Nie jesteś zalogowany !!!
Nie masz konta
Zarejestruj się »


wyszukaj+na+stronie


  

 

 

PARTNERZY 


informacje+o+stronie
Liczba wizyt:
2 805 005

Ilość odsłon:
5 857 827

Ostatnia aktualizacja:
2016-03-03 08:35:08


0Valid HTML 4.01 Transitional

Wszystko i dla wszystkich / Projekty z Unii Europejskiej / "Program aktywizacji społeczno-zawodowej w Gminie Lanckorona" - zapytania ofertowe

Lanckorona, 27.01.2015 r.

 

"Program aktywizacji społeczno-zawodowej
w Gminie Lanckorona"
- zapytania ofertowe


 W związku z realizacją projektu systemowego POKL pn. "Program aktywizacji społeczno-zawodowej w Gminie Lanckorona" Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Lanckoronie zwraca się z zapytaniem o cenę poniższych form wsparcia

 

1. Warsztaty psychologiczne dla pięcioosobowej  grupy BO prowadzone przez psychologa, obejmujące trening umiejętności i kompetencji społecznych /psychospołecznych. Kurs będzie trwał 20 godzin + w razie potrzeby konsultacje indywidualne (-  max.1,5 godz. na uczestnika). Rozpoczęcie kursu planujemy na przełomie lutego 2015 r.

 

2. Warsztaty/szkolenia dla pięcioosobowej grupy BO prowadzone przez doradcę zawodowego, w celu podniesienia kompetencji zawodowych obejmujące warsztaty aktywnego poszukiwania, poruszania  po rynku pracy. Kurs będzie trwał 20 godzin zegarowych. Planowane rozpoczęcie warsztatów na przełomie marca 2015 r.

 

3. Trening kompetencji rodzicielskich zwany inaczej treningiem kompetencji wychowawczych. Łączna liczba godzin 40. Planowane czas trwania kursu w miesiącu luty/marzec/kwiecień 2015 r.

 

4. Poradnictwo specjalistyczne w ilości łącznej 10 godzin dla 3 rodzin, Termin realizacji kwiecień/maj/czerwiec 2015rok.

 

Bardzo proszę o podanie cen dla interesujących nas warsztatów, treningów  kwota brutto usługi (można ująć też kwotę w przeliczeniu na uczestnika) Cena powinna obejmować: materiały szkoleniowe, zaświadczenia, certyfikat, w przypadku warsztatów psychologicznych i warsztatów z doradcą zawodowym ubezpieczenie NW, catering (kawę, herbatę, wodę, ciastko).
W ofercie proszę także uwzględnić program z rozpiską godzinową zajęć - harmonogramem, opisem warsztatów, podaniem osób prowadzących.

 

GOPS w Lanckoronie  zastrzega sobie prawo wyboru firmy do organizacji tylko jednej formy wsparcia dlatego prosimy o kalkulacje każdej oferty szkolenia/warsztatów  zgodnie z opisami zawartymi w załącznikach. Prosimy przesyłać oferty w oddzielnych plikach w celu przejrzystej weryfikacji.

 

W przypadku zainteresowania zorganizowaniem dla naszej jednostki powyższych form wsparcia - usług bardzo proszę o przesyłanie ofert na adres:

gops.lan@op.pl lub drogą pocztową.

 

Termin nadsyłania ofert do 8 lutego 2015 roku

 

Koordynator projektu: Iwona Kozik

 

 

 

Nie masz poprawnie zainstalowanego odtwarzacza flash.
Zainstaluj ze strony http://www.macromedia.com/go/getflashplayer