Nie masz poprawnie zainstalowanego odtwarzacza flash.
Zainstaluj ze strony http://www.macromedia.com/go/getflashplayer

Zobacz+r%F3wnie%BF
panel+u%BFytkownika
Nie jesteś zalogowany !!!
Nie masz konta
Zarejestruj się »


wyszukaj+na+stronie


  

 

 

PARTNERZY 


informacje+o+stronie
Liczba wizyt:
2 805 005

Ilość odsłon:
5 857 827

Ostatnia aktualizacja:
2016-03-03 08:35:08


0Valid HTML 4.01 Transitional

Wszystko i dla wszystkich / Projekty z Unii Europejskiej / "Zajęcia edukacyjno-rozwojowe szansą na lepszą przyszłość dla klas I-III Gminy Lanckorona"

Lanckorona, dnia 21.12.2012 r. 

 

Projekt współfinansowany jest ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego
„Zajęcia edukacyjno-rozwojowe szansą na lepszą przyszłość
dla klas I-III Gminy Lanckorona”

 

Od października 2012 r. uczniowie z klas I-III naszej gminy uczestniczą w projekcie „Zajęcia edukacyjno-rozwojowe szansą na lepszą przyszłość dla klas I-III Gminy Lanckorona” współfinansowanego przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego. Głównym celem tego projektu jest wyrównanie szans edukacyjnych poprzez indywidualizację procesu nauczania i wychowania.

 

W szkołach podstawowych w Lanckoronie, w Izdebniku, w Skawinkach i w Jastrzębi odbywają się zajęcia dla dzieci z trudnościami w czytaniu, w pisaniu oraz dla dzieci, które wykazują trudności w zdobywaniu umiejętności matematycznych. Prowadzone są również zajęcia logopedyczne dla dzieci z zaburzeniami rozwoju mowy oraz zajęcia gimnastyki korekcyjnej dla dzieci z wadami postawy. Ponadto uczniowie zdolni mają możliwość rozwijać swoje zainteresowania poprzez uczestnictwo w zajęciach matematyczno-przyrodniczych jak i artystycznych. W ramach projektu zostały zakupione liczne pomoce dydaktyczne np. gry, loteryjki, pusy, książki, zegary, mikroskopy, kalendarze, wagi, termometry, magnesy, materace, tunele, trampoliny, kamienie sensoryczne, materiały plastyczne, instrumenty perkusyjne czy programy multimedialne. Zakupione pomoce dodatkowo wspierają indywidualny rozwój uczniów i uatrakcyjniają prowadzone przez nauczycieli zajęcia.

 

Wszystkie zajęcia cieszą się dużym zainteresowaniem ze strony uczniów, jak i ich rodziców. Dzieci chętnie i aktywnie biorą w nich udział, o czym świadczy wysoka frekwencja.

 

 

 

JASTRZĘBIA

 

     

 

     

 

     

 

     

 

     

 

 

SKAWINKI

 

     

 

     

 

 

 

LANCKORONA

 

     

 

     

 

                

 

     

 

     

 

 

IZDEBNIK

 

     

 

     

 

     

 

     

 

     

 

     

 

  

 

 


Ogłoszenie o realizacji projektu

 

Gmina Lanckorona od 01 września roku 2012 do dnia 30 czerwca 2013 roku realizuje projekt w szkołach podstawowych na terenie gminy pn.

"Zajęcia edukacyjno-rozwojowe szansą na lepszą przyszłość dla klas I-III z Gminy Lanckorona”

Projekt w 100%  jest finansowany w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego. 

 

Realizatorem projektu jest Zespół Obsługi Placówek Oświatowych w Lanckoronie.

 

 

 

 

Nie masz poprawnie zainstalowanego odtwarzacza flash.
Zainstaluj ze strony http://www.macromedia.com/go/getflashplayer