Nie masz poprawnie zainstalowanego odtwarzacza flash.
Zainstaluj ze strony http://www.macromedia.com/go/getflashplayer

Zobacz+r%F3wnie%BF
panel+u%BFytkownika
Nie jesteś zalogowany !!!
Nie masz konta
Zarejestruj się »


wyszukaj+na+stronie


  

 

 

PARTNERZY 


informacje+o+stronie
Liczba wizyt:
2 805 005

Ilość odsłon:
5 857 827

Ostatnia aktualizacja:
2016-03-03 08:35:08


0Valid HTML 4.01 Transitional

Wszystko i dla wszystkich / Projekty z Unii Europejskiej / Podstawy edukacji informatycznej społeczności lokalnej w gminie Lanckorona

                 

 

Projekt współfinansowany jest przez Unię Europejską

ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego

 

 

 

Dobiega końca szkolenie komputerowe realizowane przez Gminny Ośrodek Kultury w Lanckoronie w ramach projektu  „Podstawy edukacji informatycznej społeczności lokalnej w gminie Lanckorona”. Projekt finansowany jest ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Programu Operacyjnego KAPITAŁ LUDZKI Priorytet IX Rozwój wykształcenia i kompetencji w regionach; Działanie 9.5 Oddolne inicjatywy edukacyjne na obszarach wiejskich.

 

Zainteresowanie szkoleniem było duże już na etapie rekrutacji. Przede wszystkim daliśmy szansę na rozwój i podniesienie kompetencji tym, którzy nie mieli jeszcze edukacji informatycznej. Zorganizowanie  szkoleń w miejscu zamieszkania to przede wszystkim wyjście naprzeciw osobom pracującym oraz pokonanie barier komunikacyjnych. W czterech szkołach w gminie dwa razy w tygodniu zbiera się 48 naszych mieszkańców. Zajęcia cieszą się powodzeniem, frekwencja jest bardzo wysoka, a instruktorzy zadowoleni ze swoich uczniów.  W styczniu odbędą się ostatnie zajęcia, a w lutym zapraszamy na podsumowanie projektu i wręczenie uczestnikom certyfikatów. Tym czasem życzymy powodzenia na ostatnich testach.

 

Mamy nadzieję, że uda nam się w przyszłości pozyskać środki na kolejny etap szkolenia, aby umożliwić dorosłym mieszańcom naszej  gminy dalszy rozwój  w zakresie informatyki i komunikacji.

 

Dla wszystkich uczestników szkolenia, instruktorów, asystentów, a także mieszkańców gminy składamy noworoczne życzenia dni pełnych szczęścia, nadziei i miłości.
Niech spełniają się marzenia!

 

 

Organizatorzy

 

Lanckorona:

 

     

 

  

 

 

Izdebnik:

 

  

 

 

Jastrzębia:

 

     

 

     

 

 

 

Skawinki:

 

     

 

    

 

 

 

Nie masz poprawnie zainstalowanego odtwarzacza flash.
Zainstaluj ze strony http://www.macromedia.com/go/getflashplayer