Nie masz poprawnie zainstalowanego odtwarzacza flash.
Zainstaluj ze strony http://www.macromedia.com/go/getflashplayer

panel+u%BFytkownika
Nie jesteś zalogowany !!!
Nie masz konta
Zarejestruj się »


wyszukaj+na+stronie


  

 

 

PARTNERZY 


informacje+o+stronie
Liczba wizyt:
2 805 005

Ilość odsłon:
5 857 827

Ostatnia aktualizacja:
2016-03-03 08:35:08


0Valid HTML 4.01 Transitional

Wydarzenia / Finał SZLACHETNEJ PACZKI

2015-12-18


„KAŻDY MOŻE SPEŁNIAĆ MARZENIA”-

Gmina Lanckorona pomaga, wspiera, działa, angażuje ludzi dobrego serca

„JEDEN ZA WSZYSTKICH WSZYSCY ZA JEDNEGO”


finał Szlachetnej Paczki 2015 rok

 

 

Wywiady, ankiety, biurokracja, szkolenia wolontariuszy, a później finał Szlachetnej Paczki, który przyniósł łzy radości i emocje sięgające „zenitu” to najpiękniejsze dwa dni zarówno dla Wolontariuszy, Darczyńców a w szczególności Rodzin.

 

Gmina Kalwaria Zebrzydowska objęła swoim zasięgiem 27 miejscowości w tym także, jak co roku Gminę Lanckoronę. Rodziny naszej Gmina otrzymały  wsparcie zarówno od Gminy Kalwaria Zebrzydowska jak i Gminy Sułkowice. Łączna kwota wsparcia w ramach Szlachetnej Paczki w magazynie Kalwarii Zebrzydowskiej wyniosła: 191 tysięcy i objęła wsparciem 63 rodziny. Wśród prezentów oprócz żywności, odzieży  i środków chemicznych znalazły się pralki, lodówki, bojlery, kaloryfery oraz inny sprzęt gospodarstwa domowego. 

Wszyscy cieszyliśmy się, że mogliśmy pomóc i mamy nadzieję, że otrzymane wsparcie okaże się inspiracją do samorozwoju oraz wiarą w lepsze jutro.

 

Serdecznie dziękujemy wszystkim ludziom dobrego serca, którzy przyczynili się do stworzenia tak wyjątkowych prezentów zarówno z Kalwarii Zebrzydowskiej, Małopolski, Polski oraz zagranicy.

 

Z naszej Gminy szczególnie dziękujemy za wsparcie finansowe, rzeczowe i transportowe Wójtowi Gminy Lanckorona – Tadeuszowi Łopata, Przewodniczącemu Rady Gminy – Ryszardowi Frączek, Radnym, Sołtysom, Dyrekcji  Szkół w Lanckoronie i Skawinkach, Kierownikowi Zakładu Budżetowego, Kierownikowi Zespołu Placówek Oświatowych, Dyrektorowi Gminnego Ośrodka Kultury, Zastępcy Kierownika Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej oraz wszystkim pracownikom jednostek organizacyjnych zaangażowanym w tworzenie Szlachetnej Paczki. Dziękujemy również dzieciom ze Zespołu Szkół  w Lanckoronie i Skawinkach, a w szczególności ich rodzicom za pomoc w stworzeniu tak wyjątkowych prezentów, wolontariuszom, liderce za to, że jest działa, wspiera  i integruje.

 

W Szlachetnej Paczce kierowaliśmy się  ideą mądrej pomocy, co oznaczało, że pomoc trafiła dokładnie w potrzeby rodziny, była przemyślana i miała wartość prezentu. Dzięki temu paczka ma budować w rodzinie poczucie własnej wartości.

 

Jeszcze raz serdecznie dziękuję i gratuluję podjęcia tak szlachetnego wyzwania, a z okazji zbliżających się Świąt chciałam złożyć życzenia:

 

Niech radość i spokój Świąt Bożego Narodzenia towarzyszą Państwu przez cały Nowy Rok. Życzę, aby był to ROK szczęśliwy i obfitujący w osobiste doznania, spełnił zamierzenia i dążenia zawodowe oraz by przyniósł wiele satysfakcji.

 

Z poważaniem, podziękowaniem

i pozdrowieniami Wolontariusz Iwona